| anonim_4396 a întrebat:

Daca sarut o fata cu un dinte din fata stramb, are ceva? Simte acea fata? As vrea si cu limba. laughing adica, un dinte e putin in fata in spre buza dar nu e iesit din gura. Cand rad se vede urat, ma rog. Afecteaza cu ceva? Sarutul cu limba sau nu stiu, funda

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te ingrijesti de dantura ta, sa mergi la doctor sa-ti indrepti dintii, e mult mai linistitor faptul cand arati bine, decat faptul ca iti faci probleme din cauza unui dinte.; ). Gandeste-te ca asta te va ajuta si in viitor.

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu afecteaza sarutul, ci doar zambetul ei.

| Emma30555 a răspuns:

Nu afecteaza ca săruți cu limba nu cu dintii

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu are treaba sarutul cu un dinte iesit putin in fata.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu afecteză sărutul, doar că probabil esti mai puţin atrăgător. Pune-ti aparat dentar că la modă, şi nici nu e foarte scump.

| MariaShk1 a răspuns:

laughing