| Flowthewai a întrebat:

Dacă seara am facut protejat la ora 9 seara... Și doar m-am șters următoare zi la ora 4 după amiaza.
Am facut protejat...
Și ma tem pentru ca... Doar m-am șters seara trecuta și urinat. Ma tem sa nu fi rămas spermă pe penis ca am atins vârful la prezervativ exterior cu penisul înainte de a face deoarece nu l-am pus cu modul de rulare spre exterior.
E posibil sa fi rămas spermă de seara trecuta pe penis și sa fi rămas pe prezervativ la atingerea prez cu penisul și sa fi rămas gravida?
Cred ca de seara la 9 pana a2a zi la 3 după amiaza au dispărut toți, cine ma poate lamuri clar, mulțumesc dau fundă.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din ce scrii aici cam rezulta ca ai probleme cu igiena intimă.
Ai stat atata timp nespalat?

| MarianWLF a răspuns:

Spermatozoizii nu pot trai atatea ore in astfel de conditii, si cum sa stai nespalat dupa conctacul intim? Dumnezeule mare laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de spalat de ce nu te speli, ca un penis plin de sperma uscata miroase teribil de rau
Stersul nu tine loc de spalat si nici de igiena, de aceea este obligatoriu ca dupa sex sa urinezi si sa te speli cu apa si sapun!

| Emilian65 a răspuns:

Nu îți face probleme. Iubita ta nu poate sa rămână gravida.

| VoidEternal a răspuns:

Nu rezista spermatozoizii atata timp.