| DANUfpyy a întrebat:

DAU FUNDĂ!
Dacă seara am facut protejat după doar mam șters și urinat...
Și am adormit nu am apucat sa fac baie și urm zi m-am trezit la 3 după amiaza și. Am atins cu penisul exteriorul prezervativului 2 secunde după am pus prezervativul și am făcut. E posibil sa fi rămas spermă pe penis de seara trecuta dacă eu doar am urinat și mam șters. Ma tem de o posibila sarcina am 18 ani și sunt la început. Știu ca nu-i ok sa stau asa dar adormisem mulțumesc

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu exista risc, dar sa nu fuga prietena ta pe geam in momentul cand simte mirosul de nespalat vreo 16 ore.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibila apariția unei sarcini.

| ciprivat a răspuns:

"Outside the body, sperm can live for about 15 to 30 minutes in the right conditions. In a hot tub or bath, sperm can only live for a few seconds to a few minutes. If sperm is frozen under the right conditions, it could live indefinitely."

Deci daca nu ai dormit cu ea in congelator nu ai de ce sa iti faci griji happy