| Flowthewai a întrebat:

OFER FUNDĂ!
AM AVUT CONTACT SEXUAL PROTEJAT, SEARA, după ce m-am finalizat m-am dus la baie și m-am șters, după m-am pus la somn asta fusese ora 8-9 seara și nu mai facusem dus doar ce m-am sters și urinat, urm zi la 4 după amiaza am pus prez și l-am pus greșit doar la vârf și l-am pus invers pentru a-l rula corect și am atins cu penisul vârful exterior al prezervativul mie teama sa nu fi avut posibila spermă de seara trecuta, pana sa am al 2 lea contact mam evitat puțin... Dar mam șters și am șters și mana când am pus mana pe penis... Oare ma tem degeaba despre chestia asta? E posibil sa fi rămas spermă pe penis?
Sau din acel excitant acel lichid. Va rog dacă ma puteți ajuta cu un răspuns va mulțumesc și o zi minunata!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"E posibil sa fi rămas spermă pe penis?"
Da, sigur c-a ramas sperma pe penis, chiar s-a uscat, fiindca nu l-ai spalat cu apa si sapun, asa cum era igienic sa faci dupa fiecare masturbare si partida sexuala.

Sperma uscata nu produce sarcini, dar produce smegma (adica crusta uscata de sperma), care irita si infecteaza penisul, urat mirositor.

Cat despre lichidul pre-ejaculator, acela poate contine sperma numai dupa o ejaculare, iar femeia poate ramane gravida, numai daca este in perioada fertila si la ovulatie.

| dullcat a răspuns:

Lichidul acela se numeste preejaculator:

https://www.sfatulmedicului.ro/......cina_17592

| Emilian65 a răspuns:

Nu îți face probleme ca exista risc de sarcina. Dacă seara înainte de culcare ai șters penisul, l-ai spălat și ai urinat, nu este posibil sa rămână gravida.

| MarianWLF a răspuns (pentru Emilian65):

Nu l-a spalat, l-a lasat la murat laughing