| anonim_4396 a întrebat:

Daca specialistii spun ca nu au un raspuns, care simte placere mai mare in partida de sex, Femeia sau Barbatul?
Atunci ca sa inteleg, explicatia pentru care multe femei gem, e vorba si de eliberare emotionala?
Imi amintesc ce imi spusese o tipa, ea cand se masturba nu voia sa scoata sunete sa nu o auda parintii eilaughing

3 răspunsuri:
| anonima2617181 a răspuns:

Da, poate fi vorba și de asta, dar mai mult de plăcere sau chiar durere, în unele cazuri.

| anonim_4396 explică (pentru anonima2617181):

De durere? Au sad. Ideea e ca tot aud ca in mare parte din femei isi manifesta emotia prin sex, nu prea inteleg dar ma rog.
Stiu doar ca eu sunt o fire mai timida si cand am emotii mari respir ciudat, pot sa asociez cu asta? Acele sunete pe care le scot femeile?

| anonima2617181 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, se poate lua și așa, sau pur și simplu adrenalina.