| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt virgin si fac sex pentru prima data, dupa ce ejaculez la primul numar, mai pot continua 2-3 numere?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Cand esti virgin ai pofta nebuna dupa primul numar iar daca ai o prietena care te stimuleaza de ajuns cu siguranta vei putea continua si mai mult de 3 numere happy

6 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Numere faci. Mai ales ca baiat, durerea exista doar daca se rupe asa zisa ata. Oricum dupa primul act trebuie sa astepti pana iti intra iar penisul intr-o erectie suficient de puternica incat sa permita penetrarea insa deja la al doilea act incepe sa te doara si pe tine. Pe mine la al doilea numar ma dor testiculele, spatele si penisul.
Nu uita sa te speli sau sa te stergi foarte bine cu servetele umede inainte de a pune noul prezervativ.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim, daca nu se strica jucarica, se poate...
In orice caz, trebuie sa schimbi prezervativul, dupa fiecare ejaculare!

| Emilian65 a răspuns:

Da, poti continua numai daca te protejezi.

| SG1995 a răspuns:

Da, daca astepti cel putin 10-15 minute dupa prima ejaculare. E ca si cand te masturbezi, dupa ce o faci te simti epuizat, deci astepti pana ti se incarca din nou bateriile. Acum cred asta depinde si de cat de excitat esti.

| kandaraki a răspuns:

Slabe sanse, fiind novice, iti vei da drumul foarte repede dupa 1 numar iar jucaria iti va muri, iti va fi greu sa o reabilitezi.