| i1o1n1ut a întrebat:

Salutare! Am 18 ani și acum ceva timp am avut primul contact sexual, este normal sa ejaculez in 3-5 secunde pentru prima dată?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te ingrijora, e foarte normal.
Functia creeaza organul.
Ca sa mananci, ai o gura si un sistem digestiv complet, da? Adu-ti aminte ca nu puteai manca fierbinte cand erai mic...si acum poti.
Ca sa mergi ai un sistem locomotor si doua picioare.Initial abia te tineai pe ele....acum alergi ca vantul, daca e nevoie.
Deci, functia creeaza organul.
Concluzia ar fi, exerseaza.
Azi te-a tinut 5 secunde, maine 10, poimane un minut si in doua saptamani 5minute intregi!
Nu te nelinisti.
Functia creeaza organul.
happy

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este normal, toti patiti la fel la inceput, ca sunteti super excitati.
Primele 10 dati va scapati pe voi in cateva secunde, dupa care va obisnuiti si incepeti sa tineti mai mult.
Dupa cativa ani ajungeti sa puteti tine o partida sexuala 10-20minute.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| mirelandrone2 a răspuns:

Este foarte normal doar ca a durat atat pentru ca erai foarte excitat.
inainte de interactiuni sexuale trebuie sa consumi 2l de benzina