| Misterryo a întrebat:

Aveti idee de ce primul numar imi ia totdeauna peste 20 de minute? o singura data mi s-a intamplat sa ejaculez in mai putin de 20 de minute pentru ca nu mai facusem sex o saptamana. Astept raspunsuri serioase.

5 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

E naspa rau gagica-ta

| Misterryo explică (pentru ChioruL14):

Nu e...esti tu prost, crede-mawinking ti-o arat sa bagi si tu o laba happy

| alafaranume a răspuns:

Fetelor nu le plac astia rapizi ...si daca esti prrecoce cu siguranta ca nu e pra fericita ...asa ca nu vad unde e partea proasta

| deborah92 a răspuns:

Posibil ai avut multe experiente, sau o relatie mai lunga, si organismul sa stabilizat)
care nu ar fi motivul, crede-ma ca asta nu e o problema, ci din contra, good for you)

| goodyke a răspuns:

Nu ar fi o mare problema asta, doar ca... cat de bine te simti tu in aceste 20 min? Fata misca si ea ceva? sau doar sta si tu iti faci treaba? Poate pentru ca ea nu depunde niciun efort sa te faca sa te simti mult mai bine este cauza.