| mtw123 a întrebat:

Daca sunt virgin si vreau sa întrețin relații sexuale cu o fata exista șanse sa si dea seama ca sunt virgin?

Funda

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca si ea va fi virgina, numai in acel caz nu are cum sa-si dea seama de stangaciile tale sau de faptul ca actul sexual este extrem de scurt. Dar orice fata care stie deja ce inseamna un act sexual ''normal'' si in ce mod se comporta un partener de sex experimentat este greu de crezut sa nu-si dea seama. happy

| mtw123 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai si daca si ea este virgina, atunci cum isi va da seama ca sunt si eu virgin?

| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat, dar cu siguranță va realiza că habar n-ai să faci sex.
Mă rog, dacă e și ea virgină, s-ar putea să nu-și dea seama pe loc. Dar va afla în scurt timp și atunci s-ar putea să-și schimbe opinia despre tine. Și mă tem că nu spre bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Ce te face sa crezi ca daca esti virgin esti praf?
poate experienta conteaza, insa mai important este ceea ce simti si cum simti sa faci. Sunt fata si am avut surprize neplacute cu unul f experimentat si surprize placute cu unu aproape virgin, deci, repet, conteaza atentia pe care i-o dai partenerei.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am spus că ar fi „praf". Doar că nu are habar.
Și e puțin probabil să nu pățească chestii de genul să ejaculeze ante portas sau după câteva mișcări, sau - mai rău - să piardă erecția din pricina emoțiilor.
Iar „aproape virgin" e deja altceva, nu mai e chiar o noutate pentru el sexul, chiar dacă o fi fost pentru el poate a treia sau a patra oară când o făcea cu tine. Avea măcar idee la ce să se aștepte și cam ce trebuie făcut. Chiar dacă nu stăpânea tehnica.
Acum, în ceea ce privește pe ăia „experimentații", există mereu posibilitatea să dai peste unul pentru care contează doar plăcerea personală (majoritari, din păcate, în regnul masculin) și evident, să fii dezamăgită.
Dar asta e deja altă discuție, nu prea ține de întrebarea de față.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Asa este. ai dreptate happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Asta sa iti fie ultima preocupare; "da englezul la maimuta" si rezolvi cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa vada ca te uiti la ea cum se uita ea la tine, o sa isi dea seama ca esti si tu virgin. Mai bine spune adevarul, nu face pe zmeul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. Depinde si de fata cata experienta are, depinde si de tine cat de stangaci vei fii, Ideea este ca 100% nu isi poate da seama, numai sa supecteze. Dar pana la urma nu este o rusine sa fii virgin asa ca nu iti face prea mari griji. CU cat veri fii mai relaxat si natural cu atat vei avea mai putine probleme. Te vei convinge ca nu este mare lucru si totul depinde ce ceeea ce simti pe moment. Totul decurge de la sine. Poate ai noroc si este si ea virgina si atunci chiar nu isi va da seama big grin

| ShamelessQboy a răspuns:

Cum adică esti virgin?

| NikuDrz a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Adica nu ai intretinut relatii sexuale. Te dezvirginezi DOAR daca introduci penisul in vagin( **** ). Nu conteaza daca tu eti virgin si fata nu mai este. Tu tot de dezvirginezi.

| ShamelessQboy a răspuns (pentru NikuDrz):

După prima labuta nu mai esti "virgin", daca tu te simti asa!
Fetele au himen la dezvirginare, "se rupe acel himen", tu unde ai himen in cur?