| madutza_9119 a întrebat:

Buna:*
Daca fostul pr mi-a introdus degetul in vagin mai sunt virgina?
Daca as vrea sa intretin relatii sexuale cu actualu pr acesta si-ar da seama de cele intamplate? Pt ca nu vreau sa afle ce s-a intamplat.
Va rog sa ma ajutati:*
Multumesc

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina, fiindca ai avut contact sexual (masturbare de catre partener). E posibil ca himenul sa fie inca intact si actualul tau partener sa nu-si dea seama, dare ste obligatia ta sa-i spui adevarul. Numai o femeie extrem de josnica ar minti legat de asa ceva si ma indoiesc ca vreodata te-ai mai putea uita in ochii lui sau in oglinda stiind ce ai facut.

| R_8074 a răspuns:

Nu afla pentru ca degetul nu e atat de gros incat sa se largeasca cum e normal atunci cand penetreaza penisul. Si inca esti virgina mai ales daca nu ti.a curs sange.

| liviu42 a răspuns:

Raspuns bestial de la Jelli:Virgina esti pana la contactul sexual de orice tip, doar ca multi confunda considerand ca virginitatea consta doar in ruperea himenului. Cum dracu daca face sex oral sau anal gata cu virginitatea? wow! DA mai esti virgina cu siguranta, nu poti compara un deget cu grosimea unui penis. si din cate stiu sunt ob si pentru virgine si ca atare a-r trebui sa te desverginezi si cu ob.Dar jelli cum are doar 14 ani.asa gandeste.

| Ellenna a răspuns:

Da, esti inca virgina. Nu te poate dezvirgina cu degetul. Daca vrei sa intretii relatii sexuale cu actualul prieten nu iti mai face atate griji tongue nu are cum sa afle de cele intamplate anterior decat daca e medium, sau daca ii povestesti. happy

| chelie91ptm a răspuns:

Mai esti draga, mai esti laughing

| LoveNiki a răspuns:

Daca a curs sange (nu neaparat) nu mai esti, sau daca ti la bagat adanc.
Daca doar putinel la intrare e ok mai esti fecioara rolling on the floor

Fundita?

| bubbles_6003 a răspuns:

Nu are cum sa-si dea seama acutalul prieten ca fostul prieten si-a introdus degetul la tine in vagin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu ai avut relatii sexuale, el masturbandu-te cu degetul? Ti-a curs sange, ai avut vreo durere?

Virgina esti pana la contactul sexual de orice tip, doar ca multi confunda considerand ca virginitatea consta doar in ruperea himenului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@liviu42,
Bai... Sa te iau cu dex-ul: VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale; cast, neprihănit, feciorelnic. ♦ (Substantivat, f.) Fecioară, fată. 2. Fig. Candid, inocent, nevinovat. 3. Fig. (Despre locuri) Necunoscut de oameni; nelucrat, necultivat; neexplorat. 4. Fig., (Despre obiecte) Neatins, intact, neutilizat; curat. ♦ Spec. (Despre metale) Pur, curat. [Var.: (înv. și pop.) vergín, -ă adj.] – Din lat. virgo, -inis.
Da ma, o poate dezvirgina pentru ca nu mai "curata" bai... cel putin psihic daca o luam asa.Bai, asta fara minte. Si da, o poate dezvirgina acel o.b doar daca este uman. Se vede ca nu prea stii mare lucru, iar eu la 14 ani ca iti dau clasa, daca asta voiai sa zici. As zice mai multe dar ma trezesc cu o suspendare pe urma.

| unomcareiubeste a răspuns:

Da.oarecum mai esti virgina. ti.ai pierde virginitatea daca ai fi avut contact sexual cu el.actualul nu are cum sa isi dea seamawinking succes

| dalos a răspuns:

Vai. Cum sa nu mai fi virgina? Virgina inseamna contact sexual pentru prima oara.