| inflicted a întrebat:

Dacă sunteți într-o relație mai acceptați cereri de prietenie de la alte persoane?

12 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Normal ca mai accept. Niște prieteni în plus nu strica.

| MănumescAndra1999 a răspuns:

Da normal

| Clytia a răspuns:

Normal. Acum ce, dacă am relație trebuie să mă izolez complet de restul lumii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Celcestietot a răspuns:

Da normal.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Bineînțeles că accepti cereri de prietenie! Dacă ești într-o relație nu înseamnă că s-a terminat lumea la el/ea! Tot trebuie sa socializam. Nu dam în cap dacă vorbim și cu alte persoane!

| 90210 a răspuns:

Eu nu obisnuiam sa accept nici inainte de relatie. Trebuie sa cunosc persoana in realitate mai intai. Nu dau accept oricui pentru ca nu ma intereseaza sa vad ce fac niste necunoscuti.

| SüßesHäschen a răspuns:

Da accept de la persoane cunoscute.
De ex poate am ieșim cu iubitul undeva și ne-am întâlnit cu niște prieteni și pretenții aia ne-au făcut cunoștința cu o persoana și după ce am vorbit vad ca îmi da cerere așa da accept
Dar sa accept așa degeaba la toti necunoscuți sincer nici nu are rost.

| Violleta2022 a răspuns:

Prieteniile nu dispar, cand intra in relatii de dragoste!
Le pastrezi si accepti de prieteni, doar oameni pe care-i cunosti.

| Ofiintă a răspuns:

Ce legătură are una cu alta? Foarte rar accept vreo cerere de prietenie, de regulă atunci când cunosc persoana respectivă, l-am cunoscut recent sau mai ştiu eu în ce conditii. Pe de altă parte, dacă se întâmplă să accept vreunui bărbat, nu o fac în intentia de a avea vreo legătură cu respectivul.

| Dalmore a răspuns:

Eu nu accept oricum dacă nu cunosc, nu contează în ce relații sunt.