| anonim_4396 a întrebat:

Daca te-ai culcat cu un baiat si nu s-a rupt himenul, ginecologul o sa-ti spuna ca esti virgina?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doctorul o să spună că ai avut contact sexual, membrana prezintă urme de forțare!
Pa, pa.

| liviu42 a răspuns:

Daca doar te-ai CULCAT cu el si nu ai facut sex.tot virgina esti.

| Antonnia a răspuns:

Daca te-ai culcat cu el nu are cum sa nu ti se fi rupt himenul

| George_4355 a răspuns:

Depinde cand te duci la doctor ca poate sa nu prezinte urme de fortare membrana si himenul sa fi intact so--->o sa.ti spuna ca esti virgina