| ellabella1 a întrebat:

Mah.nu stiu ce sa fac in momentul de fata
am fost cu mama la ginecolog
si eu eram virgina. dar nu stiu ce sa mai cred.n-am facut-o cu nici un baiat
iar ginecologul mi-a spus ca nu sunt virgina si cica as avea himenul rupt
mama a spus ca am dezamagito total si nu stiu ce sa fac.
oare ce sa insemne asta?crying((((crying(((((((crying(((((((9

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Himenul nu indica neaparat faptul ca nu mai esti virgina.
El se poate rupe si de la activitati fizice intense, de la cazaturi, de la calarit si altele. Gandeste-te daca in trecut ti s-a intamplat vreo unul din aceste lucruri.
Explica-i mamei tale acest lucru si spune-i ca intr-o astfel de situatie trebuie sa aiba incredere in tine.

Succes!

4 răspunsuri:
| chandnisharma a răspuns:

De ce nu i-a explica ginecologul mamei tale ca himenul nu inseamna virginitate? arata-i mamei tale articole pe internet despre virginitate si himen poate intelege...

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai vb cu mama ta si zii ca nu ai facut-o cu nimeni si nah nu stii nici tu de la ce s-a intamplat asta

| danielagoldica a răspuns:

Doctor prost-mama proasta!

| oana25_1027 a răspuns:

Eu sper sa nu mi se intample si mie asa cevasaddar ai avut vreodata vreo durere acolo jos?:O ca eu da...