| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani si daca eu m-am masturbat atunci inseamna ca gata nu mai sunt virgin? Eu cred ca nu e corect spus ca nu sunt virgin. eu as crede ca sint virgin. Va rog raspunsuri serioase si in special de la cei cu experienta! multumesc.

5 răspunsuri:
| blabla5532 a răspuns:

@mica te inseli, nu ti rupe " ata " neaparat, crede-ma.

| mika a răspuns:

Esti inca virgin pana ai contact sexual, cand bagii ceva si ti se rupe o ata micahee hee

| Alex_5493 a răspuns:

Gata am inteles. mersi

| noname_4196 a răspuns:

Esti virigin pana in momentul in care ai un contact sexual cu o fata.

| COD ROSU a răspuns:

Esti, nu esti virgin, ce mai conteaza. Fapta ramane laughing