| GeorgianX2 a întrebat:

Daca te masturbezi cand vei avea contact sexual cu o femeie vei avea ejaculare precoce?

Răspuns Câştigător
| OMGisBrainiac a răspuns:

Vei avea ejaculare precoce doar in cazul in care masturbarea este foarte excesiva. Ejacularea precoce tine de disfunctiile erectiei. Disfunctiile erectiei le poti "dobandi" prin mastrubare excesiva
Se regleaza in timp...
Dar nu iti fa un obicei din masturbare...

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, daca nu faci abuz de masturbare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ejaculari precocei vei avea indiferent de situatie la inceputul vietii sexuale

| Felys a răspuns:

Nu neaparat, se regleaza asta in timp

Răspuns utilizator avertizat
| SunnyDay88 a răspuns:

Daca e f des nu vei putea mentine o erectie in timpul sexului.

| Seby52 a răspuns:

Vei avea ejaculare precoce doar in cazul in care masturbarea este foarte excesiva. Ejacularea precoce tine de disfunctiile erectiei. Disfunctiile erectiei le poti "dobandi" prin mastrubare excesiva sau alte metode pe care nu le cunosc... Sper a te-am ajutat!