| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Am si eu cateva intrebari. Ce parere aveti de Maraton Forte isi poate face treaba la ejaculare precoce?
Daca vreau sa am un contact sexual mai lung (termin foarte repede) pot sa ma masturbez cu o ora inainte?
Dupa ejaculare in prezervativ pot sa mai continui actul sexual fara sa ma opresc imediat?
Va multumesc

1 răspuns:
| UnulSimplu312 a răspuns:

Dupa ejacularea in prezervativ. Prezervativul trebuie scos si inlocuit cu unul nou pentru a nu curge din el.