| Mkeynes a întrebat:

Daca te masturbezi cel putin odata pe zi ‘poate sa iti cauzeze la ceva?
Probleme cu erectia pe viitor? Sau cand faci sex?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, excesul dauneaza grav sanatatii!

| mihai69 a răspuns:

Mda... Vice.ro a ajuns și saiT de informare credibil. Tare chestia asta! rolling on the floor
În fine - poți avea probleme cu erecția și dacă nu te masturbezi. Poate chiar mai mari. Dar asta nu depinde de faptul dacă faci sau nu Laba, ci de fiecare individ în parte, în special de psihicul său.
Dacă privești chestia asta ca pe ceva normal și firesc (așa cum și este de fapt), nu prea ai ce probleme să ai.

| SG1995 a răspuns:

Eh nu știu, eu o fac zilnic, dar prima partidă tot m-a ținut 15 minute de erecție, aproape 20.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu

| eugeniu2020 a răspuns:

Da, ramai impotent sau cand vei face sex, te vei termina in cateva secunde si fata va rade de tine!

| Mkeynes explică (pentru eugeniu2020):

Se aude ca daca faci o laba inainte de sex
Primul numar dureaza mult laughing?

| eugeniu2020 a răspuns (pentru Mkeynes):

La tine va dura cateva secunde, asa ca sfatul meu e nici sa nu incerci, te faci de ras in fata fetei, vei parea un fraier, de fapt esti un fraier!

| Mkeynes explică (pentru eugeniu2020):

Sa ma pis pe tinewinking

| eugeniu2020 a răspuns (pentru Mkeynes):

Eu demult m-am pisat pe tine;-) fraiere!

| ȘEMaria a răspuns:

Nu afecteaza la nimic. este orgasmul pe care ti-l faci tu. te simti bine deci nu are la ce sa afecteze

| LustafaMaslo a răspuns:

O fac zilnic de 8 ani (uneori si de 2 ori intr-o zi daca o vad pe Ariana). Încă sunt ok asa ca o sa continui, iti sugerez sa faci la fel ca o sa ai antebrat puternic rau de tot.

| bumkumcha a răspuns:

Sexul sau masturbarea excesiva poate cauza intinderi de muschi, piele iritata si in timp imflamarea prostatei