| Bby_5006 a întrebat:

Daca te masturbezi inseamna ca nu mai esti virgina?
M'am masturbat de cateva ori da nu am dat semne ca nu as mai fi virginabatting eyelashes

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti virgina pana la primul contact sexual cu un partener/partenera.

| Revelation a răspuns:

Sa te masturbezi inseamna sa iti faci " placere singura ". Nu, nu are legatura cu virginitatea... tongue

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Daca te'ai masturbat decat clitorian (adica nu ti'ai bagat degetele) mai esti virgina...insa daca te'ai masturbat vaginal (ti'ai bagat degetele) ar fi sanse sa nu mai fi virginahappy
Oricum...cica virgina ramai pana nu ai primul contact sexual cu un barbat:d

| Elena199 a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Cum mama sa nu mai fi virgina daca bagi un degen? laughing frate. nu cred ca vreo fata care incepe sa' se masturbeze nu'si baga macar un deget laughing nu zic din propria experienta ca am 14 ani dar totusi mi se pare o prostie sa te dezvirginezi daca bagi un deget. daca bagi ceva mai gros si mai lung de poti dezvirgina singura, dar nu te poti dezvirgina cu degetele...

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru Elena199):

Naroada mica...himenul e la 5 cm de la intrarea in vagin. Documeteaza'te si dupa discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgina daca faci sex cu unu` da daca te masturbezi n-are nimic` este normalstraight face

| Lampard a răspuns:

Daca te masturbezi nu inseamna ca iti pierzi virginitatea fi sigura ca mai esti virgina, mai ales daca u nu ai dat semne ca nu ai fi virgina! Sigur mai esti virginawinking