| anonim_4396 a întrebat:

Daca te masturbezi la clitoris si simti un fel de explozie, inseamna ca ai avut orgasm?

25 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam da, dar totusi exista si diferente considerabile intre persoane, in functie de mai multe criterii.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca da. Sau ti-a pus cineva o bomba acolo.

| Liviu a răspuns:

Doa,de cele mai multe ori doa, dar ai grija sa nu iti explodeze creierasu de atata placere laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Scriai ca nu te-ai referit la tine, si tu crezi ca noi suntem atat de prosti ca nu pricepem?
Ti-e rusine asa-i?
Ei bine, ar trebui, daca esti atat de mica si te mai si masturbezi! Vezi sa nu ti se umfle pasarica de atata masturbat, ca poti ajunge la medic si afla mama si tata ce faci tu.

| mihai69 a răspuns:

Da. Felicitări!
Sau or fi teroriștii?!?

| Drimmero a răspuns:

Daca nu vreun Big Bang acolo, tot degeabarolling on the floor)

| seth2016 a răspuns:

Yes, ooohhhh, yes laughing. Sa ai grija sa nu lesini happy.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru seth2016):

Cu siguranta nu voi lesina pentru ca intrebarea nu ma caracterizeaza pe mine laughing Am auzit de la cineva si eram curioasa doar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încă o victorie pentru Isis.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai verificat sa vezi daca revendica si asta?rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,inseamna ca te afli pe un teren minat.

| Kira5854 a răspuns:

Nu e vorba de tine? Nu stii vorba aia;
"Exista doua tipuri de femei:
1. alea care fac degetica
si 2, alea care nu recunosc" laughing

| n1445 a răspuns:

Exista 7 tipuri de orgasm la femeiwinking

| CRC98 a răspuns:

Explozie de placere? happy

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru CRC98):

Nu stiu, cred. laughing Eu doar am intrebat, nu m-am referit la mine cand am pus intrebarea.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Da, asta e.

| ALittleDeath a răspuns:

Niciodata nu am auzit o astfel de comparatielaughing
Ai grija, poate erai pe stop si a fost o altfel de explozie.

| PsihoSex a răspuns (pentru ALittleDeath):

In limba franceza, orgasmul foarte intens, se mai numeste si '"La petite mort"!
Asta a propos de numele tau. Si ti=l poate provoca si partenerul, nu numai tu!

| ALittleDeath a răspuns (pentru PsihoSex):

O sa ma gandesc mereu la asta cand imi voi citi numele laughing

| PsihoSex a răspuns (pentru ALittleDeath):

Preferabil ar fi sa il simti si traiesti plenar, dar ma rog, daca tie iti ajunge doar ganditul... Eu am scris la modul cel mai serios, poti verifica pe net...

| ALittleDeath a răspuns (pentru PsihoSex):

Nu e nevoie, poza si numele pe care le ai m-au convins ca pot avea incredere in tine. laughing

| PsihoSex a răspuns (pentru ALittleDeath):

Daca tu esti in poza - dar si daca nu! - si fumezi, ar trebui sa stii ca iti otravesti iremediabil si ireversibil tenul facial in primul rand, si nu exista crema care sa poata rezolva acest dezastru chimic extrem de complex!
Dar, daca esti suficient de sexoasa si emancipata, te poti juca si orgasmiza, ca sa mai atenuezi din efectele groaznice ale fumatului!
Toti colegii mei de generatie care fumeaza, arata cu 10-15 ani mai in varsta! Eu nu fumez, nici ridat nu sunt si nici anii seniorali nu mi-i tradez...
Incredere poate avea oricine, sunt aici doar ca sa ajut!

| MataTactu1 a răspuns:

Eu zic ca a explodat mama ta o butelie laughing