| anonim_4396 a întrebat:

Daca toti barbatii ar fi homosexuali si femeile lesby, ce s-ar mai intampla?!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar scadea populatia si apoi ar veni sfarsitul lumii

| darrio2007 a răspuns:

Tu nu mai erai aici sa pui intrebarea asta.Si nici noi ca sa o citim.

| Cosmin1I a răspuns:

Inseminare artificiala

| SugarSkull a răspuns:

De ce te gandesti la un lucru imposibil? Daca ar fi doar lesbiene si homosexuali n-ar mai exista oameni.

| Narfundo a răspuns (pentru SugarSkull):

Pai cu un viitor in care sperma este tinuta in incubatoare si oameni sunt incurajati la masturbare, cum crezi ca se va sfarsii lumea?>

| SugarSkull a răspuns (pentru Narfundo):

Serios, de ce te gandesti la chestiile astea? Lumea n-o sa devina homosexuala. Nu ca as avea ceva cu homosexualii, sunt chiar pro, dar nu este posibil.