| KatiKata25 a întrebat:

Daca un baiat...a masturbat o fata, din greseala a bagat degetele si cu sperma lui. E posibil ca fata sa fie insarcinata? Pe fata o doare burta, menstruatia nu a venit. A facut un test.dar a iesit megativ (dupa o luna) Va rog, am mare nevoie de cineva.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă fata era în perioada fertilă, da, e posibilă o sarcină.
Testul e relevant doar dacă a fost făcut la 21 (sau mai multe) zile de la acea „joacă".

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila, este posibil sa fi ramas gravida.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sunt sanse de sarcina ...sunt posibile si incidente din astea nedorite. Repeta testul ca sa fii sigura.

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanBz a răspuns:

Nu te mai stresa atat..Sansele sunt nule.

| Suki08 a răspuns:

De obicei dupa 2 saptamani apare sarcina...dar este posibil si mai tarziu