| Bobiiii a întrebat:

Buna, iubitul meu mi-a băgat degetele in vagin pe mine durut puțin, dar noi nu am făcut sex, este posibil sa rămân însărcinată? Îmi inatarzie menstruația de 10 zile.
Și sunt foarte stresta, ma doare burta și simt ca îmi vine menstruatia dar nu îmi vine. puteți sa îmi ziceți? După aia el s-a masturbat și sperma lui a căzut la el pe burta, eram îmbrăcați.și avem și eu sperma de a lui la mine pe degete ce se poate întâmpla …?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai juca cu baietii la anisorii astia, mai ales cand nu ai habar ce ti se poate intampla, daca esti incapabila si nu ai habar cum se fac copii si cand ori cum poti ramane insarcinata!
Asteapta sa mai cresti si sa inveti aceste lucruri, ca joaca asta idioata cu penisul in erectie al baietilor, poate duce la gravdiei dar si la contaminarea cu boli cu transmitere sexuala.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ati facut sex cu penetrare si ejaculare in vagin nu este posibil sa fii gravida. Intarzierea ciclului manstrual are alte cauze. Asteapta ca iti va veni.

| ywar a răspuns:

Sa vezi cand baga toata mana ce bine te simti. Da-mi adresa lui sa il invat. E amator.

| Anut2022 a răspuns:

Nu se întâmpla nimic nu are cum sa rămâi însărcinată
Și cu menstruația o sa îți vina