| Silvian062 a întrebat:

Dacă un băiat a răspândit spermatozoizi pe o suprafață si după o oră o fată s-a asezat acolo este vreun risc de sarcină?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Clar...au învins spermatozoizii ăia și gravitația și hainele și au găsit exact locul unde trebuie să ajungă. să nu mai zic că au fost eroi că au trăit o oră și au fost după și capabili de teleportare

13 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da fix
Da ce făceai mă, îți numărai copilașii?hee hee

| Adry05 a răspuns (pentru Catrice):

Imaginează-ți ca fată să te pui și tu liniștită undeva să stai jos și să se fi spermat un puștan de ăsta fix acolo, acu mi-e scârbă să mă mai așez undeva în public după ce am citit asta

| Catrice a răspuns (pentru Adry05):

Întotdeauna șterg cu un șervețel unde mă așez, fie și scaunul de la restaurant daca e pe terasa că în interior mai e safe laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Catrice):

Deci tu nu ai gânduri acum oare unde m-oi fi așezat laughing)) ar trebui și eu să încep să fac asta...

| Catrice a răspuns (pentru Adry05):

Pățisem când eram copil să mă așez pe guma la școală parca și de atunci verific laughing

| ywar a răspuns:

Au sarit spermatozoizii pe fata, praf au facut-o! happy

| ywar a răspuns:

Ah, si am uitat sa adaug: aria unei suprafete neregulate se poate afla facand o integrala dubla. happy
Te-ai lamurit acum?

| Paul754880338 a răspuns:

Pentru fata sau pentru suprafata?

| rapandula a răspuns:

Unii dintre voi aveti creierul pe post de bibelou.

| Silvian062 explică (pentru rapandula):

Ampus o intrebare asa intr-un fel dc nu ca am facut la biologie azi despre organele sexuale.

| luffypk a răspuns:

Ai o imaginatie bogata, nu, nu este niciun risc de sarcina in acest caz.

| VanillaQ a răspuns:

Nici o sansa

| SoboSlobo a răspuns:

Da, intr-o ora spermatozoizii tai au timp sa construiasca un lift catre fata. Esti tatic, felicitari!