| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat atinge de multe ori pe fete, le saruta, le imbratiseaza, le face complimente si nu se mai poate opri inseamna ca este obsedat sau ca este singuratic?

16 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu, inseamna ca hartuieste sexual si NU conteaza varsta sau statutul de elev/student/angajat/whatever

| SilentRain a răspuns:

Fara acordul lor e cam deplasat
Si daca asta e singurul tau gand pe durata unor zile, esti obsedat

| siriusblack98 a răspuns:

Păi dacă este fără consimțământ atunci se numește hărțuire și poate fi ambele, adică obsedat și singuratic. Ori chiar nebun. Dacă totul este consimțit atunci nu este neapărat obsedat sau singuratic. Poate este mai afemeiat decât alții și nu este tocmai un defect. Defect sau ceva neobișnuit era dacă făcea asta copiilor. Dacă eu spre exemplu pot avea 5 femei pe săptămână și mă lasă să le fac ce vreau, nu înseamnă că eu sunt cel cu probleme spre deosebire de tine care o rupi pe "manuela" de 20 de ani zilnic.

| UnDiavol a răspuns:

Singuratic laughing)) ba las-o asta de unde a ieșit laughing))

Ăla pune mâna pe tine iar fără voi ta și asta este total anormal din Starta plus mai face și ce ai zis sus ăla este obsedată ia tu zici ca este singuratic asta a fost buna rău de tot laughing)

Stați departe de ăla cine o fi sau luati spray lângă voi nu este de glumit cu așa ceva oricând poa sava facă rău iar voi dormiți pe voi cică singuratică laughing)) ba da deștepte sunteți unele rău de tot laughing)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inseamna ca are nevoie urgent de o iubita

| blairelovesmusic a răspuns:

Înseamna ca e în călduri. laughing

| Zuzu1991 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si inca una geloasa, care sa ii "trateze" bijuteriile de familie de ori cate ori calca stramb, oricat de putin rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca e bine cu hormoni e normal
Trebuie sa se abtina in public si cu fetele care nu il vor
Sa fie domn cu rabdare sa le cucereasca frumos si cand se inchide usa la dormitor bum
Asta vor femeile nu calugari

| annaprodan21 a răspuns:

Inseamna ca ie romantic si e neboon duap iubirea ta >big grin

| AndrElle a răspuns:

Cuceritor.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e vorba de tine, asa-i? Esti invidios pe vreun coleg.
Este mai degraba obsedat. Un singuratic nu ar face asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu este nimeni asa.Am inventat aceasta intrebare.

| Roliii a răspuns:

Nu-i asa de rau un astfel de lucru, mai rau ii sa nu fii asa, crede-ma din experienta, dar daca ele incep sa te ignore si sa nu faci asta intr-un mod placut e doar timpul sa schimbi placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai uitat sa menționezi ca le mai și pompează, am avut un astfel de tovarăș, cocalar dar atrăgea sexul opus. Astia sunt lover boy, niște mici psihopați fără sentimente, rușine, respect, mila.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ti-am inventat raspunsul.