| Anuseabusea a întrebat:

De ce cand baiatul sărută fata acesta nu se atinge de ea?
Ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi primul sarut. La celelalte, daca vor mai fi, sigur o va atinge.

| Violleta2022 a răspuns:

Din respect si bun simt, pastreaza distanta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sta departe sa nu ii simt fata erectia. clar

| RadioEREVAN a răspuns:

Fiindca e pe Facebook.

| BogdyF2001 a răspuns:

Nu este neaparat obligatoriu să se atingă de fată, fiecare sărută cum simte, poate sa fie si timid nu știe concret cum sa acționeze să se simtă si el/ea fericit. Sunt multe cauze fiecare are un basic setup, până il perfecționează mai durează. Poate vrea ca tu (ca fata) sa intrii mai mult in "sărut" sa fii mult mai tandru cu el. Unele persoane sunt atât de emoționate încât tremura la un sărut...vezi reactiile lui cum se comparată înainte, in timpul si după sărut. Dacă nu iti place ceva cum face cu tine spune i sau fă tu primul pas si arată i ce cum îți dorești!