| Yousosweet a întrebat:

Daca un baiat cand sunt cu mai multe fete,se uita din cand in cand la mine inseamna ca ma place? Mi se pare ca se uita intr-un fel mai special,si daca trece prin incaperea unde sunt si eu cu mai multe persoane, de obicei cand trece se uita spre mine.

Răspuns Câştigător
| kaoma2008 a răspuns:

Inseamna ca te place dar asta nu inseamna ca si vrea ceva mai mult. Incearca sa_i zambesti cand se uita la tine si observa reactiile lui. Daca se rusineaza te place doar ca e timid si va tinde sa se uite in jos, daca iti zambeste inseamna ca te place si nu e asa timid si trebuie sa astepti sa faca el primul pas. Tu doar sa-i de inteles ca-l placi si tu.

1 răspuns:
| silviu86 a răspuns:

Asta insemna ca te place! Ar trebui sa vorbesti cu el! big grin