| AlexisAlexx a întrebat:

Ce sa fac? Imi place foarte mult de un baiat si cred ca si lui ii place de mine dar mi se pare putin timid "cu mine" ca se uita cu ochisorii aia de catelus si nu zice nimic dar cu alte fete vorbeste asa...! Cum sa fac sa-i atrag atentia si sa vorbesc cu el?!

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Pai nu vorbeste cu tine din cauza ca te place, nu e evident? Pune-i si tu mai multe intrebari ''perverse'' si asa poate iti intra in joc si va veti cunoaste mai bine.

| anonima01 a răspuns:

Exact asta e si problema mea. Deci vorbeste cu toate fetele din toate clasele de a 9a numai cu mine nu, insa se uita dupa mine. Ai putea vorbi cu el, eu incerc pe cat pot laughing dar si el pe cat poate ma ocoleste. laughing Daca ai mai mult tpeu vorbeste cu el si incetul cu incetul iti vei da seama daca te place. Daca e mai timidpoate ii e frica sa vorbesca cu tine.
Bafta!

| GeorgeMojoiu a răspuns:

Pai pur si simplu, intreba-l pe Facebook sau oriunde chiar si in fata, daca vrea sa faca o relatie cu tine. Bafta!