| JohnBmR a întrebat:

Daca un baiat de 11 ani isi da laba o data pe zi sau la doua zile... se poate intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Da, omul are suflet in el si cand face copii le da o parte din suflet ca sa aiba si ei suflet si sa prinda viata.
Dar la varsta aia presupun ca nu ai sperma, asta inseamna ca daca te masturbezi, la ejaculare in lipsa spermei, ejaculezi putin din sufletul tau, in cele din urma copiii tai o sa iasa cu handicap, iar tu o sa innebunesti.
Funda?

| raMLesS a răspuns (pentru raMLesS):

Morr, asta chiar mi-a dat funda laughing laughing

| JohnBmR explică (pentru raMLesS):

Am dat o la misto nob

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

La 11 ani te-a crezut laughing corupi minorii laughing
Dar ca fapt divers acum imi dau seama de ce nu mai am eu suflet laughing

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

De-asta esti vampir laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Incerc sa-mi dau seama cine esti, si ce e cu poza ta de profil care mi se pare tulburator si pentru mine

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing nu stiu dar vad ca mi-ai raspuns acum 3 ani la comentariu laughing

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, se poate întâmpla să-i placă.
Nimic altceva.

| Uvox a răspuns:

Nu e nicio problemă numai sa nu si-o dea in cap ca iese vidul.

| Valsobdu271 a răspuns:

La 11 ani un baiat nu ar trebui sa o faca!