| Luci88 a întrebat:

ce se poate intampla daca un baiat isi face laba de 4 ori pe zi?

Răspuns Câştigător
| horia98 a răspuns:

Nimic...inseamna ca are multa "vlaga" in el si ca ii place sa se masturbeze mai mult decat sa fie satisfacut de o fatawinking si cu cat se masturbeaza mai des cu atat ii scade rezistenta intr-un act sexual si ejaculeaza precoce(fara sa vrea)

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Momentan nu se intampla nimic, dar pe viitor nu va putea multumi prietena sau sotia.

| lpavel a răspuns:

Nimic! Daca il tine si poate... big grin

Dupa nume, pari fata, nu stiu ce-i cu întrebarea asta la tine? big grin

| drogh a răspuns:

Nu se intampla nimic. Doar ca este cam exagerata treaba si poate duce spre dependenta.

| Madayna a răspuns:

E putin cam exagerat dar daca el poate... happy In mod normal e cam mult iar pe viitor sa nu-i afecteze viata sexuala.

| Captoresque a răspuns:

Îi cade minunea pe jos.

| Malinutza99 a răspuns:

Cred ca e un obsedat...