| teiuby0 a întrebat:

Intrebare pentru fetele care iau aniconceptionale;; parteneri ejacueaza in... sau afara?

Răspuns Câştigător
| ionlarisa a răspuns:

Eu iau anticonceptionale si sotul meu ejaculeaza afara, ca sa fim mai siguri. dar faci cum crezi ca e mai bine.te pupwinking

| Adina77 a răspuns (pentru ionlarisa):

Bietul om! Atunci de ce le mai iei? Nu stii ca in timp dauneaza organismului? Ma refer si la pastile, si la faptul ca-l chinui.

| ionlarisa a răspuns (pentru Adina77):

Cel mai sigur e prezervativul( precizez ca avem deja un bebel)! dar sunt si anticonceptionalele cu dus si intors!

| Adina77 a răspuns (pentru ionlarisa):

Anticonceptionalele dauneaza sanatatii.Insa daca tot le iei, lasa-l sa termine in tine.macar combina -le cu metoda calendarului si fa-l pe bietul om fericit, cateodata...eu le-am luat vreo 6 ani, n-am ramas insarcinata, si l-am lasat sa termine in mine. Insa de atunci nu pot scapa de colesterolul marit, desi nu mananc tampenii.

| teiuby0 explică (pentru Adina77):

Ce fel de anticoncrptionale ai luat?

| Adina77 a răspuns (pentru teiuby0):

Pe vremuri, Triregol, atata toleram... apoi Klarissa

7 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Inauntru! dar,tu ia pastilele dupa sfatul medicului,pentru ca depinde de la organism la organism, si ar putea prea bine sa nu fie asa bune pentru tine, sau sa fie.cand faci niste analize si medicul iti recomanda, sansele sa ramai devin f mici.nici o metoda contraceptiva nu e 100%. anticonceptionalele ocupa locul 2 la siguranta dupa prezervativ! numai bine si succes!

| RxTx a răspuns:

Barbatul trebuie sa ejaculeze in femeia sa
alt fel nu se simte implinit
togmai pentru asta au aparut anticonceptionalele

Daca interzici unui barbat sa ejaculeze in tine
in timp datorita fricii ca nu cumva sa faca asta
o sa se defecteze si nici un act sexual nu va dura mai mult de 5 minute

apoi se va satura de tine si
isi va gasi o alta femeie care ii da voie sa ejaculeze oriunde vrea el
asa ca se va simti mult mai multumit si fericit cu ea
in cat o sa te considere pe tine ca ai fost rea cu el