| Andreea1095 a întrebat:

Daca un baiat ejaculeaza inseamna ca a avut neaparat orgasm?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor se poate considera ca prin ejacularea spermei se atinge placerea suprema si ca acest fenomen ar reprezinta intr-adevar orgasmul masculin. big grin

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Emilian65 a răspuns:

Ejacularea la barbati reprezinta un orgasm echivalent cu cel al unei femei.

| SG1995 a răspuns:

Normal, că da.

| MiruD a răspuns:

Da. La bărbați a ejacula=orgasm.

| singuratik98 a răspuns:

Cand ajungi la ejaculare, mai ai exact 2 secunde sa atingi asa numitul orgasm... ce trebuie sa faci e sa bagi degetul in fund, incet, 2 cm si sa apesi puternic in sus. astfel atingi tot timpul orgasmul! (daca tu nu reusesti sa bagi degetul, roaga partenera sa o faca!)

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru singuratik98):

Nu a intrebat cum sa ajunga la orgasm :lol: inca mor aici de ras =]