| UnunderstoodArtistHere a întrebat:

Daca un baiat iti cere nr de telefon si nu vrei sa i-l dai din simplul motiv ca ai pe altcineva in vedere se considera o jignire?
Adica eu am vorbit cu un prieten bun care s-a trezit in trei ani de cand nu ne-am mai vazut ca ma place pentru ca s-a intalnit cu nu-stiu-cine si i-a aratat poze cu mine.Brusc a uitat de toate si s-a schimbat la 180 de grade, cum ar spune prietena mea.Nu i-am dat nr de tel pentru ca stiu ce-i poate capul si a spus tuturor prietenilor ca eu is aia indragostita care nu-l lasa in pace.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ia uite, tupeist! Foarte bine ai făcut, știi bine ce-i poate capul. Nu-i deloc o jignire, „jignirea" era insistența lui.

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Imi dai si mie numarul tau?batting eyelashes

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Hello baby... răspunde la telefon!

5 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Copii fara minte. daca tu ai mai multa, alege-ti prieteni si cunostintele cu mai multa grija

| MadalynaOke a răspuns:

Nu e jignire. E prostie. Sal calci cu bicicleta cand il mai vezi la joaca.

| UnunderstoodArtistHere explică (pentru MadalynaOke):

La joaca? Are aproape 20 de anilaughing