| Remusika a întrebat:

Daca un baiat iti pune prorecle se tot leaga de tine, ii place sa te enerveze, sa il bagi in seama, sa se de-a in spectacol cand esti prin preajma si tot gaseste subiete de discutie cu tine si tot iti spune skumpi si draga si rade cand te vede tot vine la tine in clasa si face spectacol inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| graffman a răspuns:

Dai un capac de sai tiuie cu urmatoarea intreabare cu un ton de indragostita si daca e indeajuns de curajos iti va spune ca te place sau iti va zice ca nuh. Dupa intrebarea asta daca o sa se comporte la fel inseamna ca te palce daca se potoleste inseamna ca face chestiile astea numai ca sa te enerveze tongue. baftawinking

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Te adora, te vrea in patul luilove struck

| Prefersanu a răspuns:

Nu. Eu cred ca e doar vorba de genu clasic de baiat retardat si caterincar care, de fapt, ar face mai mult misto.Dar nah, acum poate asa isi manifesta specimenu asta afectiunea

| Elena_9064 a răspuns:

Poate chiar te place.

| LadyDy01 a răspuns:

Nu neaparathappy

| Remusika explică (pentru LadyDy01):

Daca parerea da este ca nu este neaparat as vrea sa spui si de ce?!

| LadyDy01 a răspuns (pentru Remusika):

Pai de obicei unora dintre baieti le place sa sacaie fetele...

| solooooooooooooooooooooooooooooooooooo a răspuns:

Pei cam asa imi face si mie unu la scoala, imi pune porecleii place sa ma enerveze si la fel cauta subiect de discutiewinkingwinking pei inseamna ca ii place de tine happylove struck

| Remusika explică:

As vrea sa stiu daca parerea voastra este daca ma place sau nu si este vorba doar despre dragoste nu si despre sex