| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat iti spune " Ai vrea sa ai un prieten ca mine?" ( intrebare nu propunere). Ce inseamna?:*

Răspuns Câştigător
| Bubu9110 a răspuns:

Buna!
Vrea sa stie daca il placi...
Probabil ca te place si ii e frica sa iti zica.

6 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Ca e posibil sa te palca si cerceteaza terenu' inaintelaughing

| Alexakos a răspuns:

Aaa inseamna ca te asteapta la colt cu un cutit in mana si vrea sa te injunghie... ce intrebarelaughing, este un fel de replica sa fie mai smecher... si ii place de tine si ar vrea sa fie cu tine. simplu. acum depinde de tine ce raspunzi sau ce vrei.

| ValyMha a răspuns:

Nu e logic? Vrea sa stie daca iti plac tipi ca el... daca e de nasu tau... cu alte cuvinte te place

| aly a răspuns:

Salut!
inseamna ca te place si ii este frica sa spuna.

| Teils a răspuns:

Iti da de inteles ca te place. dooh l-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a zis-o mai serios ins ca pozte vr sa aveti o relatie,dk tie ti s-a parut kv kiudat in vokea si tonalitatea lui iti zic sa ai grija sa nu te ia peste pikior, vezi si tu cum se komporta cu ktv zile saptamana luni in urma si dk n a avut un komportament demn si responsabil, dulke si iubitor poate acum vrea doar sa te raneasca...mai sunt si baieti asa...ai grija de tine.si despre el, inkearka sa aflii dk au mai fost foste relatii si sa te interesezi cum s-a komportat el ca parte esentiala din akele relatii anterioare.succes