| denysweet a întrebat:

Am si eu o intrebare in clasa la mine a9a e un baiat care tot imi spune scumpabig grin
asta inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu neaparat te place!
Multi folosesc astfel de apelative la misto!

Depinde in ce mod ti se adreseaza!

1 gest sincer face cat 1000 de cuvinte!

7 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Buna!
Daca esti singura fata caruia i se adreseaza astfel, atunci poate fii un semn sau chiar un inceput pentru doibatting eyelashes love struck

Pa pa!

| fluturas a răspuns:

Asta inseamna ca esti scumpabatting eyelashes

daca doar iti zice asa, si nu da alte semne ca te place happy nu inseamna neaparat ca te place happy, poate doar tine la tine...

| lilstar a răspuns:

Hmmm eu cred ca dabig grin

| mrrry a răspuns:

Se poatehappy
Intreaba-l sau observa si tu dk se uita la tine in ore sau iti zambeste de multe oritongue

| kromstein a răspuns:

Daca detine "cur de rata" in cap si belciuge in ureche eventual in limba, nas si alte parti ale corpului... e doar cocalar

| Julienne a răspuns:

Nu e sigur, dar in mod clar ii esti simpatica.
Niciun baiat nu i-ar spune asa unei fete nesemnificative, nici la misto.Ca poate fi inteles gresit de prietenii lui si cade rau in fata lor! happy
Daca iti zice numai tie'scumpa'si nu zice la toate fetele pe care le intalneste continua si deschide o discutie.Nu iti pune problema "ma bag in seama[-x" pentru ca el s-a bagat in seama primul spunandu-ti scumpo, si poate si el asteapta un semn de la tine.

| RoxyAde a răspuns:

Nu neaparat.in ziua de azi baietii vorbesc asa cu toate fetele