| leonidas1234562 a întrebat:

Salut,am o amica ce mi-a propus sa invatam unul pe altul sa facem sex desi nu vrea nimic de la mine,eu refuzand inainte de propunere sa am ceva serios cu ea. Tin sa mentionez ca dupa o saptamana de la propunere, ea are prieten si eu nu mai inteleg nimiclaughing
Sugestii?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A incercat intai sa aiba o relatie cu tine. Ai refuzat-o. Apoi a incercat sa iti propuna sex fara obligatii in speranta ca asta va va conduce spre o relatie (rareori o face, dar fetele mai prostute au impresia ca este o cale buna). Apoi si-a dat seama ca de fapt nu esti chiar atat de interesant si a gasit un partenr mai potrivit, care probabil o apreciaza si o place. Tu ai refuzat-o, deci nu ai de ce sa intelegi ceva.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca dupa o saptamana de relatie cu tine are un alt prieten, inseamna ca pe tine nu te vrea ca iubit.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu ai vrut acum a gasit pe altul, ce e asa greu?

| HazelEyes77 a răspuns:

Simplu. Voia o relatie cu tine dar tu ai refuzat o de 2 ori daca pui la socoteala si invitatia sexuala asa ca fata a gasit repede pe altul disponibil.

| 90210 a răspuns:

O posibilitate este aceea ca voia sa-si piarda virginitatea cu tine inainte sa se cupleze cu celalalt. Am avut o colega de liceu care s-a culcat cu un tip pe care il cunostea de mai mult timp doar pentru ca nu voia sa para fraiera in fata celui pe care il voia. Tipul pe care il placea ea era mai smecher si nu voia sa rada de ea. Ciudat, stiu, dar se pare ca se intampla...

Răspuns utilizator avertizat
| N0H4CK a răspuns:

Voia sa te foloseasca. Dorea sa știe cum sa faca sex ca sa nu se faca de ras cand o face cu iubitul ei