| Marry410 a întrebat:

Daca un baiat ma place din iarna, si o tot tine asa in continuare, inseamna ca ma place cu adevarat, din iarna incearca diferite metode de a se face vazut in fata mea, pan' la urma sunt 6 luni credeti ca ma place cu adevarat, pentru ca anul trecut el era mult mai jucaus si de cand am vazut ca a inceput sa-i placa de mine..numai e deloc asa, ce credeti? HELP PLZZZ, funda :*

2 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Daca spui ca incearca sa iti atraga atentia, si are curajul sa iti spuna ca te place, atunci chiar te placehappy.

| creepylove a răspuns:

Parerea mea este ca te place si ca ar trebui sa apreciezi ceea ce face si faptul ca incearca sa se schimbe pentru tine. Si, fara suparare, cred ca e destul de dureros si urat ca il lasi sa se chinuie de 6 luni. si daca spui ca de un jumatate de an el nu se lasa, desi tu nu i-ai dat atentie prea mare, inseamna ca chiar tine la tine...