| bebitza a întrebat:

Daca un baiat nu inchide ochii atunci cand te saruta inseamna ca nu pune suflet in acel sarut?
(el zice ca nu poate sa tina ochii inchisi cand saruta)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura.probabil ca nu e un baiat prea romantic si visator. e cu picioarele pe pamant si poate i se pare o prostie sa tina ochii inchisi.nu pune baza pe asemenea aspecte pentru ca nu au importanta.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti baieti, sunt. la fel><

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca ce spui u este adv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat nu inchide ochii atunci cand te saruta inseamna ca nu pune suflet in acel sarut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat... poate vrea sa te vada, sa iti vada reactiile sau poate asa ii place lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altii spun ca daca baiatul saruta fata cu ochii inchisi, o iubeste...eu insa niciodata nu am acordat atentia la ochii lui...

| ghinionist a răspuns:

Bine ca nu tine si degetele incrucisate... in rest... omul simte, de ce sa mai si vada? Poate se gandeste ca fetei nu ii place si decat sa ii vada in ochi acest lucru, mai bine tine ochii inchisi!tongue

| mastretta a răspuns:

Ce prostie.fiecare saruta cum simte. e adevarat ca atunci cand inchizi ochii se spune ca simti mai profund, dar e posibil ca lui sa ii placa sa sarute cu ochii deschisi ca sa te priveasca...

| costyjug a răspuns:

Buna eu sunt unul dintre acei care tin ochii deschisi cand sarut desi nu este adevarat k nu pui suflet asa crezi tu k eu sunt foarte indragostit de nevasta mea

| vulturul85 a răspuns:

Nu e o regula chestia asta totul vine din suflet acum depinde daca saruta cu pasiune iubeste daca saruta fortat poti sa-ti pui un semn de intrebare