| RoxanaGhost a întrebat:

Hei,am o curiozitate care ma tot macina...
Acum ceva timp [cam din Mai, Iunie] am avut un amic cu beneficii sa zic asa... Tipul ma saruta cu ochii inchisi.Acum am o relatie, cu un baiat sa zic asa mai sensibil.Acesta tot ma saruta cu ochii inchisi.Eu mereu sarut cu ochii deschisi.Ce semnifica sarutul cu ochii inchisi? Dar cel cu ochii deschisi? Am auzit ca sarutul cu ochii inchisi inseamna ca ma iubeste, dar si celalalt care era doar cu beneficii tot cu ochii inchisi.Sunt confuza fratii mei

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine l ai intreba pe el, sincer, fiecare om este diferit, nu vezi ca lumea te ia la mișto, unii sunt in stare sa scrie orice pentru o fundă, ca ai mustață, ce raspuns e ăsta? nimeni in afara de băiatul cu care te săruti nu cunoaste raspunsul, el stie de ce face asa. o seara bună, ce vârstă ai? multumesc.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand saruti cu ochii inchisi inseamna ca traiesti momentul intens!

| corbulalbrosu a răspuns:

"Sunt confuza fratii mei laughing " Nu esti doar tu. M-ai lasat perplex cu intrebarea ta, pe bune. rolling on the floor Ma intreb si te intreb, cati anisori poti avea draga domnisoara, incat sa mai crezi in asemenea baliverne? big grin

| mihai69 a răspuns:

Hai la moșu' să te țuce...
:*

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu inseamna nimic. Este o chestie pur si simplu personala. De ce unele femei gem "Ah" cand ajung la orgasm si unele tipa de le aud vecinii (exceptand diferenta dintre experienta partenerilor)? Fiecare om traieste si exprima diferit anumite emotii. Nu este nicio semnificatie ascunsa.

Imi cer scuze pentru exemplul usor nepotrivit, desi suntem la categoria d&s, deci nu cred ca este chiar atat de nepotrivit. Oricum, voi da vina pe ora tarzie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit prost.

Si cine saruta cu ochii deschisi? La ce rahat te uiti?

| ℛąin a răspuns:

Fiecare sărută cum simte, nu are vreo relevanță că o face cu ochii deschiși sau închiși.

| dydda a răspuns:

Fiecare are tipul lui de a saruta. Spre exemplu eu sarut cu ochii inchisi aproape tot timput, dar din cand in cand ii mai deschid sa vad " ce face " partenerul. Fiecare din noi stie mai bine ce ii place si cum ii place sa faca. La fel e si cu sarutatul

| AlejandroAlex a răspuns:

Pai ii este rusine sau ai ''mustata''. Funda?