| CristinaHoran a întrebat:

Daca un baiat nu te baga in seama atunci cand e cu prietenii, dar in schimb se uita la tine ca si cum s-ar bucura sa te vada, iti zambeste mereu, evita sa te priveasca in ochi, inseamna ca e prea timid si te iubeste sau ca a auzit ceva jenant despre tine?

Răspuns Câştigător
| YourIllusion a răspuns:

Eu cred ca te place pentru ca si eu sunt baiat si fac aceleasi lucruri.Ma gindesc ca si tu il placi asa ca fa tu un pas catre el caci el e prea timid.Bafta

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E rusinos dar il placi.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Eu cred ca este timid. Si daca se uita la tine ca si cum ar vrea sa te sarute este si mai bine daca il placi si tu... laughing

| Casandra a răspuns:

I place de uwinking

| zeldaxlove64 a răspuns:

Trec prin aceeasi situatie!

| Blaire a răspuns:

Bună.îi este pur și simplu rușine.(să-ti spun pe secret; toti băietii sunt asa la început)))îi place de tine și asta e tot)))