| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat nu te baga in seama atunci cand e cu prietenii, dar in schimb se uita la tine lung si evita sa te priveasca in ochi, inseamna ca e prea timid si te place sau ca a auzit ceva jenant despre tine?

2 răspunsuri:
| adelaadelaadela a răspuns:

Nooo nu a auzit nimic jenant despre tine... stai linistita, faza e ca te place dar baietii astia nu vor mai niciodata sa arate asta de fata cu prietenii lor. Si, cu timidiatea e destul de probabil, daca iti place de el fa primul pas ca el sigur te placewinkingfunda?:*

| stefanvalentin a răspuns:

Te place