| Karoline005 a întrebat:

Cand un baiat timid place o fata,apoi evita sa o priveasca, inseamna ca fata ii este indiferenta?

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu.Tocmai pentru că e timid o evită.

| Sociopat a răspuns:

Se simte inferior si nedemn sa faca contact vizual cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca o place,de ce i-ar fi indiferenta,ar trebui sa o bage in seama daca tot o place, sau poate ca ai vrut sa spui ca fata se poarte indiferent cu baiatul si asta e altceva, dar daca baiatul evita sa o priveasca inseamna ca ii e rusine, deci daca fata simte ca o place, ar trebui sa se duca ea la el.