| CristinaHoran a întrebat:

Daca un baiat nu te baga in seama atunci cand e cu prietenii, dar in schimb se uita la tine ca si cum s-ar bucura sa te vada, iti zambeste mereu, evita sa te priveasca in ochi, inseamna ca e prea timid si te iubeste sau ca a auzit ceva jenant despre tine?

Răspuns Câştigător
| 0vidius a răspuns:

Omul tine la tine e timid si probabil nu a mai avut nici o relatie pana acum si de asta nu stie cum sa te abordeze. Bagate tu in seama si ai sa vezi cum ii salta inima de bucurie. Probabil ca care si un compex de inferioritate si asta il inhiba ii pune frana si nu indrazneste nimic.

6 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Un lucru inseamna te iubeste dar nu vrea sa afle si prietenii lui stii si tu cum e lumea cand cineva e impreuna incep sa barfeasca tot felul de prosti e clar te iubeste stiu asta din propia experienta si mie mi s-a intamplat mult succes!kiss fundita!?

| abcdefgh a răspuns:

Buna.Eu destest aceste persoane! Daca tine cu adevarat la tine nu va fi jenat sa apara cu tine in public!

| abcdefgh a răspuns:

Scuza ma: detest* nu destest

| xLouana a răspuns:

Asta e o situatie cu dus si intors. Daca se uita la tine nu inseamna neaparat ca te iubeste. In orice caz daca te priveste inseamna ca te place intr-o oarecare masura. Daca nu face nimic inseamna ca pur si simplu nu vrea nimic serios, e prea timid, te place dar nu e 100% sigur de ceea ce vrea. Daca ar fi fost sa fi auzit ceva jenant despe tine nu se sinchisea atat si te.ar fi privit si de fata cu prietenii, te.ar fi barfit chiar si mai mult de 2 priviri nu ti.ar fi aruncat.

Eu cred ca trebuie sa incerci sa te aproprii de el, daca vrei ceva, daca nu puteti doar flirta si atat, nu trebuie neaparat ca dupa flirt sa existe si altcevawinking

| Skylerx a răspuns:

Probabil ca te place daca face lucrurile astea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place, doar ca e putin jenat sa isi arate sentimentele. Da' te place. Pun pariu ca daca sunteti singuri si il tii de mana sau altceva nu se impotriveste big grin