| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Daca un baiat refuza se se mai culce cu iubita lui in ultimul moment (sex) ce inseamna? amandoi majori.

21 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate nu are prezervativhee hee
poate vrea sa va despartiti ca nu sunteti compatibili
poate ii este rau ...motive am putea gasi fara numar, dar tot el este cel mai in masura sa elucideze problema.
O zi frumoasa sa aihappy

| Azµre a răspuns (pentru caramela):

Să nu tragem concluzii pripite ci mai bine am trimite-o să îl întrebe pe el. îți dai seama ce relația au dacă nici măcar sinceri nu pot fi unul cu celălalt. E ca și cum aș veni eu acum aici și aș spune că prietena mea nu a mai făcut sex cu mine de x zile și ce are de ce nu face. Să fim serioși astea sunt discuții care trebuiesc dezbătute cu partenerul.

| caramela a răspuns (pentru Azµre):

Pai tocmai am specificat la urma, doar el (purtand o discutie) v-a putea lamuri situatia.
probleme de cuplu/de comunicare etc.
O zi bunahappy

| Azµre a răspuns (pentru caramela):

Vezi să nu știe ei ce e ăla respect...

| caramela a răspuns (pentru Azµre):

Atunci ar fi bine sa citeasca aceste randuri si sa ppoarte o discutie cat se poate de sincera si deschisa.

| wolder a răspuns:

Intreaba-l! noi spunem motive fara sens, adevaratul motiv e in capul lui. Nu prea am intalnit barbati sa refuze, decat daca erau preaa obositi, poate are pe alta...

| iubesc a răspuns:

Ca s-a plictisit, nu are chef, nu-l mai atrage... Comunicarea intre doi parteneri e cheia.

| Azµre a răspuns:

-Că n-are chef
-Că a făcut-o înainte cu alta
-Că nu e atras
-Că e obosit

| sayWhaaat a răspuns (pentru Azµre):

Sau tocmai a realizat ca nu s-a ras.

| Azµre a răspuns (pentru sayWhaaat):

Depinde care din ei nu s-a ras laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Lipsa apetitului sexual si ca partenerii sunt prea mici sau nepregatiti.Nu conteza ca sunt majori, depinde si de cunostintele in domeniu.Degeaba ai +20 si peste daca nu folosesc prezervativ sa zic.
Apoi o discutie intre parteri nu strica in asfel de situatii

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Inseamna ca urmeaza un viol

| Azµre a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Parcă vă tâmpiți pe zi ce trece mai rău...

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Azµre):

Ma referam la faptul ca fata il va viola. *** citeste mai cu atentie sau abtine-te daca nu poti

| Azµre a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

N-am ce să citesc cu atenție, tu ai spus așa:
"PreaDulcePreaFin a răspuns:
Inseamna ca urmeaza un viol "

Dar la cine te-ai referit nu ai precizat, eu aveam să înțeleg că el ar viola-o dar acum că mi-ai răspuns, mă cac pe mine de râs rolling on the floor
bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii este frica si crede ca p...a musca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt multe motive, dar de ce sa nu faca dragoste, de ce doar sex?
Ar fii bine sa discutati amandoi problema, poate ajungeti sa rezolvati problema.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| SoreSori a răspuns:

Ori nu o iubeste ori o iubeste prea mult si vrea sa o protejeze.

| CristyBv a răspuns:

Inseamna multe. Pana nu il intrebi, nu inseamna NIMIC. Poate fi din cauza ca are pe alta, sau ca tu nu esti buna, sau ca ii e frica de ceva, sau are o boala, sau cine stie e afectat dintr-o relatie anterioara, etc. Sunt N cauze. Pana nu intrebi nu te mai consuma cu presupuneri!

| MafteiVictor a răspuns:

Ca au aflat parintii! laughing