| LanguageMaster a întrebat:

Daca un baiat se casatoreste cu o femeie este o oportunitate pentru el de a se imprieteni cu parintii fetei?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Da, este dar nu ar trebui sa se intample inainte de casatorie lucrul asta? Zic si eu...

| Holiday a răspuns:

Evident ca e o oportunitate sa te imprietenesti cu parintii ei. Dar nu e neaparat o obligatie.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă am înțeles bine, vrei să te căsătorești cu o tipă pentru a avea oportunitatea să te împrietenești cu părinții ei? laughing
Foarteeee tareeee!
E vreuna dintre fetele lu' Becali? laughing

| missfatadelatara a răspuns:

Ar trebui sa-i cunoști părinții înainte...

Da ce, vrei sa o înșeli cu mă-sa?

| cyupaku a răspuns:

Cert

| VasileMarian2309856 a răspuns:

Inca nu. trebuie sa astepte divortul