| Cosminel1192 a întrebat:

Cum se poate imprieteni un baiat cu o fata?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Prin multă comunicare se pot împrieteni. Dacă își vorbesc și ajung să se cunoască unul pe celălalt și există o compatibilitate atuci vor fi prieteni.

| Voidwithin a răspuns:

Ii cere prietenia pe facebook.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Ia-ti un lamborghini

| OMEGALIN a răspuns:

Merge la persoana respectiva, o saluta si porneste o discutie, incepeti sa va cunoasteti, vorbiti cat mai des si de aici inainte v-ati imprietenit.Bafta!

| EllyClau a răspuns:

La fel cum se imprietenesc 2 baieti -.-

| garceacelmaitare a răspuns:

Un baiat se poate imprieteni cu o fata din mai multe motive.1.TREBUIE SA FIE PLACUTI UNUL ALTUIA.2.Sa iasa undeva de exemplu la un suc, o cafea, o prajitura.