| FreeYoung29 a întrebat:

Daca un baiat te pupa pe frunte (dar nu numai acolo), ce inseamna? As vrea mai multe pareri din partea baiatilor. Pupic

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Daca saruti o fata pe frunte inseamna ca iti pasa si nu o vezi numai ca pe o ..Baietii care saruta pe frunte sunt si indragostiti de fata respectiva.E ca si cum ai spune ca ii(:*) esti alaturi neconditionat.E tipic Baietilor Romantici si e un Sentiment aparte!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Diferă de băiat la băiat...
Eu de exemplu nu fac asa.

| neutrino a răspuns:

Incearca sa mai pacaleasca inca o fata. Asta nu inseamna ca nu te place, ba din contra, cine ar pupa ceva ce nu-i place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este sarutul parintesc; inseamna protectie.Mult noroc.

| Florenta16 a răspuns:

Este atat de dulce sa faca asta, ii pasa de tine, te vrea langa tine, face asta pentru ca stie ca il iubesti, pentru ca vei fii a lui mult timp! Il poti pupa si tuuu!

| Iunona a răspuns:

Si daca sunt fata crezi ca nu stiu?happy ca ii esti draga, ca vrea sa te protejeze, ca tine mult la tine.

| EddyEdward a răspuns:

Nu e sigur ca te iubeste... insa e sigur ca te are foarte draga si esti o persoana foarte importanta pentru el! Sunt baiat si crede-ma ca stiu ce inseamna asta laughing

| cici45 a răspuns:

Deci daca nu tea sarutat inca atunci e la faza in care el doar testeaza teritoriul, vrea sa vada daca il lasi si daca iti surade si tie ideea asta daca gesturile tale sunt ok si il lasi sa o faca in continuare asteapta-te la un sarut in scurt timp (app sunt baiat si asa i-am facut si eu actualei mele prietene inainte de a ma combina cu ea)