| T30D0RA a întrebat:

Ce inseamna daca baiatul care ma place ma pupa pe frunte?

Răspuns Câştigător
| Lovely a răspuns:

E cel mai frumos lucru pe care il poate face un baiat unei fete cand vine vorba de sarauturi. E ca si cum te-ar proteja, vrea sa iti dea de inteles ca tine mult la tine. Esti speciala pentru el daca ti-a facut asta.
Ai grija de tine!>big grin

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Asa isi manifesta el dragostea si afectiunea fata de tine. Cum a spus si imperia, este un gest protector si dragalas.

| Castiel a răspuns:

Ca esti super super superstitioasa la fel ca ceilalti depe aici care ti-au raspuns

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

E un gest protector.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Te considera ca pe o sora

| veronica a răspuns:

Respect si dragoste

| T30D0RA explică:

Ce amuzant! laughing

| biancaandreea a răspuns:

Inseamna ca are o fire sensibila si te apreciaza, nu te vede doar ca pe un obiect sexual

| emokid_1733 a răspuns:

Ca tine mult la tine desi te crede ca pe un copil.tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu te pupa-n fundulet!

| Rux_5261 a răspuns:

Te respecta