| ancutzika27 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat dupa ce te saruta, te pupa pe frunte?

16 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Inseamna ca ai buze pe frunte.

| wildthing a răspuns:

Daca nu e teatru, poate insemna ca e dragoste sincera. Spun teatru pentru ca e posibil sa fie smecher si sa stie ca te va impresiona sarutul pe frunte, ca vei sti ca vrea sa insemne afectiune sincera si in felul asta sa ajunga eventual mai repede in chilotii tai.

| Chrisstine a răspuns:

Prietenu` meu m-a pupa pe frunte doar cand nu ii convine ceva si sunt sigura ca apoi o sa imi zica la tel ca vrea sa ne despartim.pe mine de asta ma pupa pe frunte.da nu ne-am desp niciodatA:X

| MescaMascalina a răspuns:

Bunahappy Pupatul pe frunte are numai semnificatii pozitive. Simbolizeaza grija si respectul pe care ti-l poarta, eu asa stiu. Fostul meu prieten obisnuia sa ma pupe asa si cand l-am intrebat de ce o face (asa in gluma), mi-a raspuns ca ma respecta foarte mult si ma iubeste. Deci cred ca asta inseamna

| ingerashhhh a răspuns:

Inseamna ca e innebunit dupa tine si ca este o fire grijulie.

| Merry24 a răspuns:

Sarutul pe frunte inseamna parinteste sau ca vrea sa-ti fie prieten dar nu te culca pe urechea asta

| Helpmeeveryday a răspuns:

Mi s-a spus de multe ori ca sarutul pe frunte inseamna ca acea persoana te respecta, iar respectul inseamna incredere, sinceritate.Dar dupa cum se vede are mai multe variante. Oricum e ceva de bine, te iubestewinkingDar daca vrei neaparat sa afli, cand te mai pupa, intreaba-lhappy
Mie mi se pare un gest frumos!
Take care!

| thelastc a răspuns:

UUUU^^
Ce drăguţ.
Eu ştiu că o face în semn de protecţie. De afecţiune.

Baftă!

| Eşarfăăă a răspuns:

Că ține la tine. Este un semn de afecțiune.

| Madalina066 a răspuns:

Prin asta se intelege faptul ca tipul vrea sa te protejeze, sa te apere big grin

| Maryanoo a răspuns:

Simte afectiune pentru tine!

| andreyzor a răspuns:

In momentu cand te saruta pe frunte, iti arata ca te iubeste cu adevarat si ca tine la tine.big grin

| Biencuta_5593 a răspuns:

Din cate stiu eu cand te pupa cineva pe frunte inseamna ca are incredere in tinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te respecta, gest frumos de a arata ca-i pasa si ca nu se joacahee hee Tine cusiguranta la tine.Dar nu fi sigura de asta, te poate pacali daca stie ca prin asta te poate duce de naswinking

| BiscuuBaii a răspuns:

Inseamna ca el chiar tine la tine happy

| Andrei_1480 a răspuns:

Te iubeste!