| bubulina2689 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te pupa pe frunte?

Răspuns Câştigător
| Corinnààà a răspuns:

Că este mai dulce ca mierea.

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca a vrut sa-ti pupe gurita, dar nu a avut curajul sa te ia asa de tare din prima. Daca il incurajezi, atunci poate iti va pupa si gurita.
Asta in cazul in care nu ti-e tata sau nu te considera doar prietena cum au zis ceilalti.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sarutul protector.esti sub aripioara lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încredere.Înseamnă că are încredere în tine.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Ca e gay?

| Cosmin1I a răspuns:

Ceea ce cyufy a zis... de obicei un baiat pupa in frunte o fata in semn de iubire dar acea fata nu stie, iar baiatul tine pentru el

| helllauuu a răspuns:

Probabil are incredere in tinehappy

| nhgvhyg a răspuns:

Inseamna ca te iubeste cu adevarat si iti este mai mult decat iubit, iti este si prietenwinking... parerea meabig grin

| WhoKnowThat a răspuns:

Cum a spus si @asafteiclaudia : Daca a facut-o pentru prima si cred ca si singura oara...atunci e un fel de a proteja sau a iubi ca pe un prieten(amic) sau sora.

| ClaudiaAsaftei a răspuns:

Insemna ca te place sau tine la tine ca la o sora...happy

| corneliul a răspuns:

Daca are 10-15 ani probabil ca nu are curajul sa te sarute pe gura. Daca are 16-30 probabil ca este usor dezamagit, romantic, protectiv sau reflexiv. Daca are mai mult probabil ca este tatal tau happy

| anutza1 a răspuns:

Inseamna ca te stimeaza happy Si tine la tine mult